| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani are voie un copil sa stea in locul din fata a masinii?

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

De la 12 aani in sus...dar eu am 10 si stau de cand lumea laughing

31 răspunsuri:
| Timofticiuc_Andra_1997 a răspuns:

Copilul are voie sa stea de la 12 ani in fata! avem dovadasad2) Conducatorilor de autovehicule le este interzis sa transporte copii cu varsta de pana la 12 ani pe scaunul din fata, chiar daca sunt tinuti in brate de persoane majore, in timpul deplasarii pe drumurile publice.

| iamaha123 a răspuns:

De la 12 aniiiii!