| anonim_4396 a întrebat:

Ointrebare pentru soferi.De la cati ani au voie copii sa stea in fata?

16 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

12 ani.

| JohnnyBi a răspuns:

14 ani

| Bulinaaaaa a răspuns:

In regulament scrie ca de la 14 anihappy

| SunShineyKidu a răspuns:

12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca de la 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 14 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gh0s7d4n, tu esti incult. ca si copil poti sta in fata de la 14 ani happy si stiu asta pentru ca am carnet de conducere.

| GeorgeGabriel a răspuns:

De la 14 ani dar eu am 13 si 1, 64 inaltime lumea zice am am 16rolling on the floor

| AndreChan a răspuns:

12 ani...fundista...mss!

| xAbb a răspuns:

14 ani happy

| Elenna_4537 a răspuns:

Buna.
Din cate stiu de la 14 ani pentru ca de atunci au buletin si il pot prezenta.
Asteapta si alte pareri.
Sper ca te-am ajutat

| xBluO a răspuns:

12 ani. Dar acum cica nu prea mai conteaza asta ci inaltimea (cam peste 1.45-1.50). nu sunt sofer da' mi.a zis taicamiuwinking

| Gh0s7d4n a răspuns:

Ba incultilor! eu am 12 si stiu! de la 12 ani ai voie! daca n-aveti rude de meserie

| Amy98Amysor a răspuns:

De la 14 ani. fundita?

| carina23 a răspuns:

De cand ai buletin.