| BarbieDoll_5756 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste exemple de pensiuni, hoteluri in statiunea Mamaia, dar sa fie aproape de plajabatting eyelashes
[Din propria voastra experienta sau ati cautat vreodata si ati gasit]:*
Si pretul sa fie acceptabil:*
Nu exageratbatting eyelashes
Si va rog sa. mentionati daca se servestee si masa.batting eyelashes

Va multumesc;*

Răspuns Câştigător
| smileforme_3045 a răspuns:

Am fost acum 2 ani 1 milion 200 /noapte/3 adulti la mamaia langa Hotelul Malibu este Bowling si acolo sunt niste camere si alea sunt pe plaja, masa nu o ai inclushappy fundita?