| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Am cautat pe net camping pe plaja.Am gasit un site doar ca acolo nu sunt si tarifele si restul site'urilor sunt doar cu casute.Siti vreun camping pe plaja intre Mamaia si Navodari sau si in alta parte dar sa fie pe plaja, cam cat costa sa stam cu cortul aprox o saptamana? Suntem 6 pers in total, 5 adulti si un copil, avem un singur cort care este mare, 2 masini si un cateluss.Cred ca avem voie cu catei, oricum al meu e pechinez, e mic si foarte cuminte.La inceput o sa fim cam 6 pers dar dupa cateva zile 3 o sa plece si o sa mai ramanem 3.Deci un site cu camping pe plaja cu tarif...sau din propria voastra experienta. Scuze de categorie dar am nevoie de un rasp urgent si categoria asta este mai >accesata:".

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Mergi la Hanul piratilor este foarte frumos acolo am mers 5 ani la rand acolo este aproape de navodari.

| marian_3565 a răspuns:

Da este dupa tabara navodari vine hanul piratilor este foarte frumos eu sunt din navodari si mai este si dupa dan unu popas mamaia daca vrei sa stai cu cortul

| marian_3565 a răspuns:

Da este dupa tabara navodari vine hanul piratilor daca vrei sa stai cu cortul si popas mamaia la fel