| Avril:x a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva va rog frumos! Am cont pe YouTube si am primit o cerere de prietenie si din greseala am acceptat cum pot sa sterg acum prietenul pe care il am! Astept raspunsuri cat mai urgent! Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| daddy a răspuns:

Remove friendwinking

2 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Nustiu, nu cunosc asa ca nu ma intreba pe mine!

| vinhotse a răspuns:

Găsiți conturi blocate sau deblocați pe cineva
1. Pe computerul dvs., în partea dreaptă sus, faceți clic pe imaginea de profil sau pe inițială, apoi pe Gestionați-vă Contul Google.
2. Faceți clic pe Persoane și partajare.
3. În secțiunea „Contacte", faceți clic pe Blocat.
4. Veți găsi o listă de conturi pe care le-ați blocat în toate produsele Google. Pentru a debloca pe cineva, lângă numele acelei persoane, selectați Eliminare Eliminare.

Sfat: Lista „Utilizatori blocați" nu include:
1. Conturi blocate prin canale YouTube sau chat live.
2. Adrese de e-mail blocate.
3. Numerele de telefon pe care le-ați blocat cu aplicația de telefon a telefonului dvs. Android sau iPhone
BTW, dacă întâmpinați unele probleme legate de eroarea de redare YouTube, puteți verifica la acest articol soluții.
https://www.leawo.org/......-1410.html