| Codrin_Albert_1998 a întrebat:

Maine ma duc la Palas Iasi. Recomandati-mi si mie unde sa ma duc ce sa vad sa nu ma plictisesc. Ceva distractiv. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biliard sau bolling, film ( nu stiu sigur daca s-a deschis ), la terasa suspendata, sa treci prin holul ala cu pereti din sticla, in exterior prin parc sa stai pe patura ( te lasa ) sa urci la palatul pallas... gasesti multe lucruri de facut, magazine si alte chestii... distractie placuta happy