| Lolololalali a întrebat:

Merita o tabara in Anglia? Mi-ar placea foarte mult sa merg dar imi e teama sa nu fiu dezamagita, mai ales ca sunt destul de costisitoare. Am gasit mai multe oferte pe internet, si totusi cel mai mult ma atrage o tabara in Oxford. Daca ati fost vreodata sau cunoasteti pe cineva care a fost, imi puteti da va rog impresii? V-ati imbunatatit limba engleza? Aveti recomandari cu privire la o anumita tabara? Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o tara foarte frumoasa. oriunde te ai duce nu ai ce pierde, vezi alta lume, alta civilizatie

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca efortul financiar nu e mare, cred ca merita sa vezi Anglia.Vei exersa limba engleza, chiar si daca vei sta numai o saptamana, va conta pentru ca vei fi fortata sa vorbesti numai in engleza, ceea ce-i un lucru bun.In plus vei lega prietenii si te vei intoarce cu amintiri frumoase.happy