| DeeDee_4511 a întrebat:

A fost cineva vreodata in tabara de engleza de la Valea Budului? Sau macar intr-o tabara de engleza? Spuneti-mi si mie impresii va rog. Astept cat mai multe pareri(detalii despre activitati, etc). Multumesc! :*:*

1 răspuns:
| DeNiUTzU a răspuns:

Pentru mine unu a fost misto, am fost! Asta a fost prin clasa a 5 parca. Am vizitat multe cam tot de pe acolo am facut si prosti.happy am sarit peste un gard cam de 1 m si 50 unde scria atentie zona petriculoasa ursi in zona sau ceva de genu. laughing a fost smecher.