| utilizatornou18 a întrebat:

O parere despre concediul in America? Vreau sa ma duc in curand, cum sunt prețurile?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde foarte mult unde de duci, chiar in Florida. Ca unele preturi sunt in centrul Miami, altele intr-un orasel mic care mici nu e la ocean.

SUA nu e o tara chiar atat de scump daca faci exceltie de New York, Washington si alte orase mari.

8 răspunsuri:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Depinde unde mergi mai exact

| utilizatornou18 explică (pentru FruttiFresh300):

In Florida la o verisoara. Cine știe?

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru utilizatornou18):

De ce nu o întrebi pe ea?

| utilizatornou18 explică (pentru FruttiFresh300):

Ea nu știe.m-am autoinvitat:’D

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Ew! Ești nașpa!

| utilizatornou18 explică (pentru FruttiFresh300):

Naspa esti tu care comentezi aiurea.

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Eu nu fac vizite ca tine, neanunțate laughing te-aș fi ajutat și ți-aș fi dat un răspuns concret dacă erai ok.

| utilizatornou18 explică (pentru FruttiFresh300):

Trist ca nu ai umor si nici capacitatea de a intelege ironia. Nu are Rost interventia ta, aici am pus o intrebare iar cine nu-i in stare sa raspunda nici sa nu comenteze provocant. Probabil asta ti-e educatia.