| 122324354453465 a întrebat:

Oamenii din Bistrița Năsăud vorbesc cu accent? Sunt de treaba oamenii de acolo?

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Am un prieten din Bistrita l-am cunoscut pe omegle, iar mai apoi pe Facebook, mi se pare de treabă, foarte vorbăreți, dar si cu un spirit al criticului destul de dezvoltat, plus ca este si extrem de naiv happy m-a crezut când i-am zis ca ma ocup cu racolarea de minore pe Facebook si chiar mi-a dat niste sfaturi o ora întreaga ca nu e bine ce fac, etc. laughing