| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma, daca am bilete pentru un zbor cu Sky Europe, in octombrie, la Viena, mai am sanse sa zbor?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai din cate inteleg eu se vor reorganiza nu vor dispare si asta pentru a deveni profitabili ia citeste ce scrie in Cotidianul... http://www.cotidianul.ro/......Falimentul a fost voit pentru a ingheta creantele deci ai sanse de zbor. vacanta placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stim, insa sa ne spui si noua daca s-a tinut acel zbor.ne gasesti tot aici. laughing