| beckylove a întrebat:

Pe 20 iulie plec in australia si vreau sa stiu ce v-a placut cel mai tare!

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Cat de tare, sunt o gramada de lucruri de facut si de vizitat acolo
http://www.turistik.ro/australia/obiective-turistice-australia

4 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Nu pot sa-ti zic un singur lucru...era de fapt atmosfera si animalele si locuitorii si de exemplu nu am mai vrut sa plec de la gradina botanica! e sooooooper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa-mi placa? faptul ca pleci.in sfarsit scapi de noi.

| airam a răspuns:

Podul Harbour, Pietele lui Paddy din Haymarket, Gradinile Botanice Regale

| Ellllenna a răspuns:

Aoloo de unde ai atatia bani.eu ma chinui sa ajung pana in bucuresti