| PeeWeeVi a întrebat:

Pe 5 iulie voi merge la Paltinis la pensiunea Marin de 3 stele, am vazut-o pe net e superba dar as vrea sa stiu cum sunt imprejurimile de pe acolo.Am auzit ca sunt mai multi mosi pe acololaughing. Ziceti-mi si mie cum e pe acolobig grin

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai cu ce te deranjeaza daca sunt mosi? laughing
e o zona frumoasa, de munte cu aer proaspat si e si o zona linistita! du-te!big grin

| louis3 a răspuns:

Peisajele sunt frumoase, iar in legatura cu mosii, te poti juca sah sau table cu eilaughing

| BlackPearl a răspuns:

E foarte frumos.big grin Distractie placutahappy

| rebeca a răspuns:

E foarte frumos.Acum depinde daca o sa doresti sa stai doar in zona aceea e minunat peisajul. Dar daca vrei sa cobori si in oras si daca nu ai vizitat Sibiul sa iti rezervi o zi si pentru asta... Sper sa-ti placa la noiwinking