| Corina_6907 a întrebat:

Pentru Bulgaria in statiunea Sunny Beach pe unde trebuie sa o iau?big grin Constanta sau Giurgiu?

Fundahappy

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde care e punctul de plecare. Esti din Bucuresti, nu-i asa? Numai voi presupuneti ca toata lumea trebuie sa stie ca voi locuiti in buricul pamantului.
Indiferent ca mergi prin Giurgiu, sau prin Constanta, trebuie sa urmaresti indicatoarele de Varna. Sunny Beach e intre Albena si Varna.

| Adișa_9127 a răspuns:

Hmm.prim constanta deoarece prin giurgiu ajungi la munte nu la marelaughing.Pa-pa:*
Si @ardnaxur1961:nu inteleg care e faza cu bucuresti este un oras ca fiecare altul desi este capitala...si eu stau in bucuresti