| Anna308 a întrebat:

Cei care ati fost in Bulgaria, Sunny Beach. Cum este? Sunt români multi pe acolo?
Multumesc!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://youtu.be/RwHZNwMLypQ

Este, 3h jumate filmate azi, toată stațiunea.

| gabicoo a răspuns:

"Este mulți! E multe neamuri proaste! Face mizerie pe plajă și ascultă manele!" Citat dintr-un cocalar deranjat de alții mai cocalari decât el!
Totuși e mai ieftin decât la noi! Ai mare grijă la hoți sunt și de-ai noștri și de-ai lor! Trăiască frăția româno-bulgară!

| 1234568807 a răspuns (pentru gabicoo):

Daca te duci in India, acolo te fura pana si maimutele

| Brizbriz a răspuns:

Da, e frumos, umbla caini cu covrigi... ROMANESTI in coadahee hee

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Eu am fost la Sunny Beach în 2012 și pot sa îți spun că mi-a plăcut foarte mult acolo.
După pararea mea stațiunea e mult mai frumoasă decât Nisipurile de Aur și nu sunt chiar așa mulți români cum sunt in stațiunile din nordul Bulgariei.
Apa e foarte curata și nisipul e foarte fin și de asemenea Sunny Beach are și un parc de distracții.

| Proraressuper a răspuns:

Am fost acum cred ca 6 ani (nu mai stiu sigur). Daca te duci la un all-inclusive calumea (e mai ieftin ca la noi) e perfect, mancare buna, plaja curata. Daca te duci la un hotel mai stii tu cum? o sa fie plin de un popor cunoscut pentru ce face pe unde se duce. Vacanta placuta!