| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a fost vara asta in Paralia Katerini si a luat excursii pentru Meteora, doresc sa stiu pareri despre agentiile de turism din statiune, care au fost serioase si ce preturi aplica pentru acel drum? Multumesc anticipat!

p. s sa mentionez ca nu's minora! ca sa nu-mi mentionati ca raspuns pretul x pentru copii si pretul y adulti. Ma incadrez cu felicitari la cei mari laughing.

2 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Paralia Tours, cred ca 25 euro pentru copii si 30 pentru adulti.

| MihaelaDart a răspuns:

.