| AvalohAlyn a întrebat:

Pentru galateni, care sunt locurile care le frecventati in acest oras? Ce locuri recomandati? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ALice_4674 a răspuns:

Teatrul Gulliver
Teatrul Dramatic
Gradina Zoologica
Statuia lui Costache Negri
Biserica Greaca
Muzeul de Istorie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In deltă frate, alea alea nuferi ceva gacici, de baut si sex in barca

| andreylarentiu a răspuns:

Pai pe faleza, si toate barurile si cluburile. da si u un votik aici www.zuum.ro/pagina.php?id=477 pls

| Monicaツ a răspuns:

Pai faleza Dunarii, cimitirul Eternitatea laughing (chiar daca nu-ti vine sa crezi)... cea mai populata strada, Strada Brailei laughing (de unde incepe pana unde se termina), si mai rar Gradina Publicabatting eyelashes