| Unique a întrebat:

Voi ce locuri frecventati mai des? Ce localuri, cofetarii, discoteci, cluburi?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În Cluj: Elit (cel mai des), Hard Rock Cafe, Fire şi Griff. Rareori mai mergem într-un loc de pe strada Inocenţiu Micu Klein unde prietena mea fumează narghilea. Îmi scapă numele locului.
În Bârlad: BT-NN, La Americanu' (pe vremuri), La groapa cu lei (tot pe vremuri - nici nu mai există acum), la Furnica.
În Constanţa: Epoca Metalelor
În Bucureşti: La berari, LMC
În Baia Mare: 2 doors
În Braşov: Jazz&Rock Cafe (undeva în Bartolomeu)
În Iaşi: Taverna (actualul Music Pub), Club Dublin (fostul Sunday's)
În Suceava: Music Pub, la Fierărie, Nox
În Brăila: Nox, Cafe Luciano şi Dreams.
Astea fiind oraşele unde merg cel mai des. În rest un am un loc anume.

1 răspuns:
| gabriela a răspuns:

In general aici...pe TPU! laughing