| AvalohAlyn a întrebat:

Voi frecventati bibliotecile mari din oras? Sunteti inscrisi la biblioteca? Imprumutati carti de la biblioteca?

10 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Da.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, am un card la bibliotecă. Frecventez de ani de zile.
Pa, pa.

| Gregory a răspuns:

Salut! Oraşul în care locuiesc, în momentul de faţă, este mic şi are foarte puţine biblioteci. Sunt abonat la ele, dar în ultima perioadă am împrumutat cărţi mai rar deoarece nu prea găsesc ceea ce mă interesează, mai exact cărţi de la secţiunea teologie şi religie, aşa că sunt nevoit să împrumut de la prieteni sau să cumpăr când ajung prin oraşele mari, aşa cum am făcut zilele trecute. happy

| Niklauss a răspuns:

Da la cele mai mari sunt inscris adica am permis si imprumut carti chiar azi am inchiriat unu despre legendele olimpului ca maine am de facut referat la latina despre zei. Funda?

| Okami23 a răspuns:

Nu, nu, nu.
Daca vreau o carte o cumpar. Am in biblioteca multe pe care nu le-am citit si vreau sa o fac.

Răspuns utilizator avertizat
| ellaells a răspuns:

Nici nu le cumpar nici nu le imprumut de la biblioteca. O pierdere de timpwinking

| Georgiana2505 a răspuns:

Hmm, rar imprumut carti de la biblioteca pentru ca am o biblioteca personala bogata + ca niciodata nu duc la timp cartile.

| nursa a răspuns:

Da, am abonament la Biblioteca Centrala a orasului dar nu pentru a imprumuta carti are alte materiale de care sunt interesata, DVD-uri cu documentare pe care nu le gasesc pe net, dictionale medicale ilustrate ca atlase foarte foarte vechi. mai multe.

| Kapkha a răspuns:

Nu, eu cumpar cartilehappy