| jolie_3446 a întrebat:

Plec in vacanta cu avionul si am o oprire in Londra (Luton), unde schimb avionul si compania cu care zbor. Trebuie sa imi iau lire la mine pentru a cumpara ceva din aeroport sau merge si cu euro?

Răspuns Câştigător
| Goblinoid a răspuns:

In aeroport poti cumpara si cu euro, exista si unele locuri unde nu poti cumpara decat cu lire. Exista oricum in aeroportul Luton o casa de schimb valutar foarte buna cu comision 0%, foarte naspa este ca in aeroport totul costa dublu decat in mod normal, nu te gandi la asta, gandestere ce o sa faci in vacanta happy

5 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Cu euro stai linistita!

Răspuns utilizator avertizat
| dedesh a răspuns:

Nu cred ca e neaparata nevoie de lire. poti cumpara si cu euro.si oricum, la cat de mare e aeroportul este foarte posibil sa aiba si un exchangehappy
si eu plec in vacanta cu avionulhappyma duc in state la matusa mea si schimb3avioanebig grineu ajung in londra pe 6iuliehappy

vacanta placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu plec la bunica. pana ajung la ea schimb un tren si un autobuzrolling on the floor

| CM7YRE a răspuns:

Merge si cu eurowinking