| SingleForOne a întrebat:

Daca vreau sa imi cumpar un skateboard, dar peste cativa ani vreau sa plec in strainatate, s-ar putea sa fiu retinut la aeroport sau nu m-ar lasa sa zbor cu avionul avand skateboard-ul la mine? E ilegal?

Răspuns Câştigător
| raikirw a răspuns:

Nu. Skateboard-ul il poti pune in geamantan, sau intr-un loc anume. Nu e ilegal

| Antonio_Crantea_2000 a răspuns (pentru raikirw):

Da, normal ca merge! Asa stiu!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca peste cativa ani il vei lua cu tine? Poti cumpara altul de acolo. Oricum, nu este ilegal ca bagaj. Il pui la cală.

| Antonio_Crantea_2000 a răspuns:

Nu cred ca este ilegal! Asa cum poti si cu telefonul si altele, poti si cu skatebord-ul!