| Izadora a întrebat:

Poimaine ma duc cu avionul wizzair as vrea sa stiu ce as putea pune in bagajul de mana sau poseta mea as putea pune jeleuri, haine, camera web, telefonul, ce as putea pune in bagajul de mana?

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

A, in afara de jeleuri ce zici tu, eu ti-as recomanda sa ai si macar doua sandvisuri, mancarea in avion este prea scumpa si ti se va face foame. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde merge cu Wizzair. Din cate stiu Wizzair are zboruri doar in Europa. Pe un zbor de doar 4 ore pana la Londra n-are cum sa-ti fie chiar asa de foame.
Si da, orice e lichid, sa nu fie in recipient mai mare de 100 ml. In total, 500 ml, toate puse in punga (tip zip lock) transparenta.