| David301892 a întrebat:

Pot veni cu wizz air din Uk in România fără pașaport? Doar cu buletinul? Întreb pentru ca atunci când am vrut sa vin in Uk, la final de Martie mi-au spus ca nu mai îmbarca fără pașaport. Dar ma gândesc ca acum e invers și nu ar fi probleme. Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da. Inca se poate. Nu inteleg de ce spui ca nu te imbarca fara pasaport.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca poți. Și invers puteai atât timp cât uk e încă în UE nu îți cere nimeni pașaport

| danaieladaniela a răspuns:

Da se poate sa calatoresti doar cu buletinul, la fel am facut si eu anul trecut