| Annelise a întrebat:

Recomandati-mi o pensiune superba de prin zona bucovinei. ceva nemaintalnit sau nu stiu, ceva special, asemeni pensiunii piriu morii de exemplu. vreau sa plec intr un weekend romantic acolo. de preferat, sa aiba si piscina. multumesc. funda

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ceva recenzii despre Bucovina gasesti aici, cu preturi la cazare, trasee turstice si fotografii:
http://amfostacolo.ro/....../hotel.php

| Annelise explică:

Site-uri gasesc si am gasit si eu! caut utilizatori TPU care s-au nimerit sa mearga printr-un loc din asta