| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*, in luna asta vreau sa plec impreuna cu familia la munte, insa unde.nu stiu straight face de aceea as vrea sa imi spuneti voi pareri unde ati mai fost si v-a placut.Si as dori si o pensiune cu piscina si care sa permita accesul cu animale de companie.Multumesc mult happy

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.vara trekuta amfost cu familia la. Poiana Zanelor :x a fost prea misto acolo.are piscina inauntru, piscina afara. uite siteul :) :: http://www.poianazanelor.ro/? id=4;)

| Alinu7 a răspuns:

Du-te la Straja ( HD) e foarte tare acolo!