| sNoWbloW a întrebat:

Cine imi poate zice si mie daca exista cale ferata(si sa circule trenul) de la Neptun,Jupiter, Venus(zona aia) pana la Mamaia si cam cat ma costa un bilet. Daca nu se poate cu trenul cu autobuzul cam cat costa pentru o persoana? Ms, dau funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| sNoWbloW explică (pentru the2k):

Ok mersi!

| Bulgaria a răspuns:

Da exista, calea ferata trece exact pe la intrarea in neptun... la statie ii zice halta neptun parca http://www.bulgaria-all-inclusive.ro/category/cazare-mamaia

| danielaiasi a răspuns:

Gara este doar in Mangalia sau Neptun. Mamaia nu are gara. Te opresti in gara Constanta si de acolo sunt masini. Din Mangalia spre Constanta sunt si microbuze.