| FloSoK a întrebat:

Sall TPU, aveti o ideie cum as putea sa imi conving parintii sa mergem mai devreme la mare?

Răspuns Câştigător
| PinkAlison a răspuns:

Buna! incerca sa faci lucruri dragute pentru e(sa faci curat, sa spali vasele...)vorbeste cu mama ta foarte mult, daca ai teme arata-le parintilor tai ca iti pasa de ele... sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Denysia a răspuns:

Salut! eu cred ca i-ai putea convinge spunindu-le niste motive bune pentru care nu poti merge atunci cind vor ei,, daca ele nu exista inventeaza-le,:d
p.s ar fi bine daca ai puteao convinge intii pe mama ta dupa care ia iti va convinge si tatal,,, sper