| ingridevelin23 a întrebat:

Cum as putea sa imi conving parintii sa imi ia o chitara de craciun?

2 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Buna pai spune-le ca daca ai avea o chitara cand ai avea de facut teme ti le-ai face mai repede ca sa canti la chitara si daca ti-ar lua o chitara ai putea sa-ti umpli timpul liber ca daca ti-ar lua o chitara te-ai recrea si ai foarte linistit ca iti doresti foarte mult o chitara si ca asta nu e doar un capriciu ca chiar iti doresti o chitara cu adevarat ca iti doresti foarte mult o chitara si prin aceste argumente eu imi doresc o chitara imi luati? succes sper ca merit si o fundahappy sper sa-ti ia chitarahappy

| ingridevelin23 explică (pentru Roxaname):

Mersi dar nu merge