| FreshXxX a întrebat:

vreau sa fac un Transfer Bancar online la Posta Romana si nu stiu trebuie sa pun IBAN si numele sau CUM?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai toate datele care ti se cer. Altfel, risti ca banii sa ajunga in alta parte.

| FreshXxX explică:

Da asa ii trebuie sa dau pun IBAN si numele nu-i asa?

| Danzell a răspuns:

Codul contului bancar numele si parca pentru ce sunt banii. nu mai stiu exact. depinde de la ce banca. dar daca vrei poti sa suni la infoline-ul bancii si o sa te ajute.

| FreshXxX explică:

Eu vreau sa trimit bani de la posta romana prin transfer online si sa trimit in bani pe cardul unui prieten care are card ING