| T4zu a întrebat:

A fost careva la Vila Victoria din Costinesti? Daca DA, as dori daca se poate un numar de telefon sa iau lecatura cu receptia.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/......43215.html

Ai nr de telefon in dreapta. Inainte sa pui o intrebare foloseste google. Poate gasesti informatia de care ai nevoie si nu mai trebuie sa astepti sa cautam noi.:)

1 răspuns:
| T4zu explică (pentru Aasdfghj):

Salut, pentru inceput am cautat pe google, dar nu am gasit numai numere de telefon de la agentiile de turism. Sunt o persoana destul de ocupata si nu imi permit sa pierd timpul mai mult de 10-15 minute cu chesti care nu sunt urgente, oricum macar imi pare bine ca sunt uni care raspund, iar eu la randul meu ajut si pe alti, oricum amandoi iesim in avantaj, tu ai capatat o funda iar eu informatia, de aceea este creat site-ul. Multumesc de raspuns!winking