| Claudiu1108 a întrebat:

Salut sunt din Mangalia(constanta) și a-și vrea sa închiriez o vila pentru o petrecere. Știe careva unde a-și putea găsi?(poate fi și in Venus, olimp, Costinești, 2mai, sau undeva prin apropiere)

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Dom'le, esti tare! Stai in Mangalia (la max. 20 de kilometri de oricare din localitatile mentionate), dar intrebi pe TPU, poate iti raspunde cineva din Satu Mare sau Botosani.

| Bogdann1107 a răspuns:

Incearca pe booking, dai la filtre si selectezi numarul mai mare de persoane apoi Vile, pensiune etc.
Sau scrii pe google inchiriez vila in...
Bafta