| pufulichi a întrebat:

Salut,a fost cineva in Bulgaria hotelul 'Geolog'. daca da atunci opinii, cum e si toate astea...

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa mergi acolo: H Geolog, este an Constantin si Elena, este de 2 stele si cu mic dejun ajunge in jur de 15euro.Nasol! Cauta pentru prima data, cu all inclusiv:cazare, masa(mancare+bautura+cu sau fara sezlonguri la plaja) Vrei exemple?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pietrean a răspuns:

Cand cauti un loc pentru vacanta,concediu,vezi pe net,la impresii, despre hotelurile unde au fost altii:pret,date de plecare,sistemul cu all inclusiv(recomandat),sau mic dejun,distractii. Cerintele tale(daca esti tanar, vrei altceva, daca esti mai invarsta, vrei odihna, liniste) le alegi an functie de ce scriu altii!