| pufulichi a întrebat:

Salut,a fost cineva in Bulgaria hotelul 'Geolog'. daca da atunci opinii, cum e si toate astea...

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa mergi acolo: H Geolog, este an Constantin si Elena, este de 2 stele si cu mic dejun ajunge in jur de 15euro.Nasol! Cauta pentru prima data, cu all inclusiv:cazare, masa(mancare+bautura+cu sau fara sezlonguri la plaja) Vrei exemple?

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Cand cauti un loc pentru vacanta,concediu,vezi pe net,la impresii, despre hotelurile unde au fost altii:pret,date de plecare,sistemul cu all inclusiv(recomandat),sau mic dejun,distractii. Cerintele tale(daca esti tanar, vrei altceva, daca esti mai invarsta, vrei odihna, liniste) le alegi an functie de ce scriu altii!

Răspuns utilizator avertizat