| FrumoasaTa a întrebat:

A fost cineva la Hotelul Rubin din Bulgaria? Prinde Wi-fi nesecurizat acolo?

6 răspunsuri:
| FrumoasaTa explică:

Serios? In ce consta programa?

| FrumoasaTa explică:

Foarte frumos.Iti multumeschappy

| SteveAx a răspuns:

Da, am fost acolo si pot sa-ti spun ca are parola, dar o poti cere de la receptie, daca nu ma insel iti va da o foaie cu parola (daca esti turist).

| FrumoasaTa explică (pentru SteveAx):

Da parola fara nici o problema? Prinde oriunde? Adica in preajma hotelului prinde? Aproximativ pina la ce distanta prinde?

| SteveAx a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Atata timp cat esti cazat la ei iti ofera parola. Sincer n-am testat conexiunea de la o distanta mare, dar langa hotel, adica afara prinde cat de cat. in hotel e semnal excelent.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Eu am fost si are parola.Toate Wi-Fi din jur au parola.