| HeckerMyNames a întrebat:

Aaa...cum as putea ajunge cu masin de la Jibou la Tasnad
Mi-ati putea sugera un traseu fara obstacole? si daca se poate cat
mai scurt va rog spuneti-mi cum si pe unde trebuie sa o iau pentru
aceasta excursie va rog BAFTA...SI DAU Una Fundawinking..ca rog cat mai repede

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei prin Criseni, Bocsa, Sarmasag si apoi Tasnad. Drum bun!

3 răspunsuri:
| KindduOullie a răspuns:

Pai nu prea sunt spre acea localitate cel mai sigur uitate pe o harta sau pe google maps

| HeckerMyNames explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...dar nu intru de loc prin Zalau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HeckerMyNames):

Traseul (soseaua) nu este prin Zalau. Dar daca vrei, te poti abate de la drum imediat dupa Criseni. Insa va trebui sa te intorci ca sa reintri in drum.