| Liviu321 a întrebat:

Ai mei parinti vor luna aceasta sa mearga 3 zile la munte. Nu au mai fost de multi ani si nu stiu unde sa mearga. Voua unde va place cel mai mult? Vreo recomandare de hotel si locuri de vizitat? (In tara)

Răspuns Câştigător
| Jannah a răspuns:

Recomand Muntii Bucegi ( sa viziteze Crucea Caraiman )

Recomand pensiunea Opus Villa, am vizitat si Caraimanul, am fost cazat si la pensiunea, din partea mea nota 10 si pentru pensiune si pentru peisajul de acolo.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vor, daca au masina sau nu, daca se duc cu trenul.

Sunt zeci de zone frumoase in tara. Mie imi plac muntii Apuseni foarte mult