| Adredemesconf a întrebat:

Voua unde va place mai mult la mare sau la munte? De ce?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

La mare... e asa frum sa stai la soare sa te bronzezi, sa vezi rasaritiul pe malul marii, sa auzi valurile ajungand la mal, sa faci baie toat ziua:X, sa te plimbi cu iubitul sau cu prietenii pe plaja, sa te distrezi la maxim, sa te bucuri de razele soarelui:X... iubesc marea:X

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mare, pentru că apa mă linişteşte. Îmi creează o stare de bine!

| Silvia a răspuns:

La mare, sunt din Constanţabig grin.

| Tourniquet a răspuns:

Eu prefer la mare oh go on. De ce? E liniste, apa care ma racoreste, balacitul, distractia. La mare uit de toate problemele mele. Acolo nu se uita lumea ca esti gras, slab, urat, frumos. straight face.

| Hombre a răspuns:

Categoric la munte pentru ca traiesc la campie.

| Adredemesconf explică:

Mie imi place foarte mult la mare (in afara de atunci cand ma ard) pentru ca poti sa faci o gramada de chestii (sa inoti, sa te scufunzi, sa cauti scoici, etc.), si imi place si la munte(poti face un gratar, e racoare, etc.), dar tot mai mult imi place la marebig grin

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Imi place foarte mult la mare, insa si la munte ma simt ok. Daca ar fi insa sa aleg doar una dintre cele doua, as alege:MAREA. Tie unde ti-ar placea sa mergi?

| TVD a răspuns:

La munte deoarece este aerul curat si te simti asa linistit, calm -nu pot sa exprim exact. la mare in schimb -imi place doar cand sunt numai eu pe plaja big grin

| eu..sh doar eu a răspuns:

La mare. logiclove strucklove strucklove struck
desi si la munte e frumos.doar ca la mare e mai liniste. mai cald love struck

| Madalina1455684 a răspuns:

La mare deoarece eu sunt in zona de munetongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai mult la mare.De ce? Pentru ca balacitul este distractie pentru care vin si in al doilea rand pentru ca este un loc calduros si insorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai mult la mare.De ce?Pentru ca balacitul este distractie pentru care vin si in al doilea rand pentru ca este un loc calduros si insorit.

| Adelaa a răspuns:

Si la mare si la muntebig grin pentru ca imi place sa ma balacesc sau sa ma joc cu zapadalove struckbig grin