| Mma_Mihalcea_1993 a întrebat:

Ajutați-mă și pe mine va rog cu o idee de nume pentru o pensiune la Bușteni dar nu vreau nume de flori sau chestii de gen sa fie mai light asa

2 răspunsuri:
| supremxxxoxo a răspuns:

"Ochiul din Busteni","Izvorul Casei","Ceata Muntelui", Casa/Cabana din Nori","Ursul Brun-Pensiune"......iti trebuie un nume original si placut ochiului, auzului. Asa faci oamenii sa opreasca la tine. Si iti mai trebuie un nume caracteristic... exemplu"Eu sunt la Pensiunea aia ochiul, ne intalnim acolo".Ca oamenii sa tina minte numele.

Răspuns utilizator avertizat