| antonika25 a întrebat:

cand eram mica am jucat un joc pe PC-ul meu dar acum nu stiu cum se numeste si vreau sa il joc. Am chef de el. L-am cautat si pe google dar nu l-am gasit. Nu imi zine in minte nici un nume. In joc iti cresteai flori, le udai, le ingrijeai, dupa le adunai, intrai intr-un fel de inventar si faceai niste bunchete de flori cerute de alti oameni, mai veneau niste gandaci si trebuia sa le dai cu clickul in cap ca sa ii omori, colectai chestii de la gandaci( cum ar fi apa, bani) si tot asa, iar iti cumparai flori si le cresteai. Imi doresc foarte mult sa aflu cum se numeste jocul sau macar o idee. VA ROG! AJUTATI-MA! Primul raspuns corect primeste Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| smax11223 a răspuns:

Cred ca jocul se numeste Flower Shop: Big City Break.

| antonika25 explică (pentru smax11223):

Jocul se numeste Magic Farm dar am scris la google Flower Shop si mi-a dat o imagine cu jocul. Multumesc.

1 răspuns: