| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa petrec revelionul In Romania, si anume la o pensiune in munti. problema e ca nu am fost la munte niciodata si habar nu am care pensiune e mai buna. ce-mi recomandati voi? o idee ar fi la Sinaia... dar sunt confuza cu alegerea. Vreau un revelion pe cinste. Multumesc anticipat tuturor

4 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Pai unde mai exat ai vrea sa mergi? eu am fost la straja la munte, este in judetul hunedoara si era foarte frumos acolo, si in seara de revelion poti merge in club, pentru ca e un club acolo club montana, si e foarte tare! daca vrei te poti uita pe un site sa vezi mai multe detalii, scrie pe google statiunea straja, si gasesti mai multe acolo... funda?

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Vila Brandusa din Sinaia, e la 100 metri de manastire. Curat, elegant, gratar, bar la subsol independent de camere(perfect pentru gasca mai mare), living mare, net, TV, bucatarie, etc. 4 margarete

| mgtow a răspuns:

Poiana brasov, priveliste frumoasa si poti sa schiezi acolo e dita mai dealu'winking

| andy_3924 a răspuns:

Iti recomand Rasnov. Are preturile accesibile, de obicei, si este aproape de Poiana Brasov, unde chiar e o partie buna pentru incepatori, iar in Brasov se mananca foarte bine.