| marian123 a întrebat:

Hei...cred ca multi dintre voi deja v-ati gandit unde o sa mergeti de revelion, nu? Vreau sa imi petrec revelionul undeva, dar nu stiu unde, vreau de la voi ideile voastre unde va petreveti revelionul. Cea mai tare idee primeste stiti voi ce happy

Răspuns Câştigător
| xoxxxoooxo a răspuns:

Va puteti strange mai multi acasa la unul din prieteni, sau chiar la tine, va puteti rezerva o masa la un restaurant, sau o sala daca sunteti mai multi. Cativa prieteni de-ai mei ies afara, de nebuni, altii merg la munte in grupuri.
Sper ca te-am ajutat, bafta kiss.

2 răspunsuri:
| Alimseit_Ersin_1994 a răspuns:

Inchiriez o vila cu 27 de personane eu

| Alimseit_Ersin_1994 a răspuns:

Eu inchiriez o vila cu mai multi prieteni!