| aceton a întrebat:

Salut,
Am o garsoniera data spre inchiriat la booking.com, s-a facut o rezervare prin mail iar eu am raspuns dupa doua zile cum ca nu am garsoniera libera in perioada respectiva, cei de la booking au transmis turistilor sa aleaga alta locatie de pe site, iar eu sa platesc diferenta pretului de cazare. (250 e)
Intrebarea mea este : Daca nu platesc aceasta suma, care sunt consecintele? Dau funda

1 răspuns:
| Adiadictie a răspuns:

Daca cineva iti da un raspuns v-a trebui sa plateasca o alta diferenta a pretului de cazare poate chiar si o fertilizare invitro