| NoName0206 a întrebat:

Salut, ati fost vreodata la mare in constanta? Cum e? La ce hotel v-ati cazat? Si plaja cum este mare?

5 răspunsuri:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Phai eu sunt din Constanta... da faza e ca mie nu`mi plc la mare si ti-as propune sa nu vi aici laughing sincer, e naspa

| NoName0206 explică:

De ce e naspa? cei de la mare zic ca e urat acolo dar nu inteleg de ce? si pe timpul veri e urat?

| mgtow a răspuns:

Plaja e murdara apa nu e cool deloc de aia iti zice omul sa nu mergi acolo.

| alinac a răspuns:

Eu am fost in constanta acum 4 ani am stat la hotel Lido si alta data cand am fost am stat la Perla... dar asta vara am fostla navadari a fost super.

| TigancaTha a răspuns:

Eu am fost in constanta la marehee hee
Dar, eu am fost cu tabara cu colegii...
Noi am stat la un internat:X
Mie mi-a placut foarte mult pentru ca poti merge acolo in constanta si la moll chiar era tare aproape de noi:*
Este foarte frumos:X
Si plaja este destul de curata:*