| CFDrevenge a întrebat:

Salut/Buna. A-si dorii sa stiu si eu daca exista vreun tren de la slatina-Baia mare si inapoi. sau daca nu legaturii de unde pot le lua. Care imi da mai multe informatii dau funda. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar din Bucuresti ai direct Baia Mare. Vrei sa mergi ziua sau noaptea? Asta ar fi cea mai buna legatura sa nu stai mult prin gari:
Slatina plecare 17:57
Bucuresti Nord sosire20:54
Bucuresti Nord plecare 21:20
Baia Mare sosire 9:28
Pret intreg cl. II-a 140.7 RON

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intra pe cfr, daca iei bilet dus - intors ai reducere 10%, daca-l cumperi online 5%

| CFDrevenge explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos, :d Pretul este dus intors? sau doar dus?happy

| CFDrevenge explică:

Daca sunt elev am inteles ca, cu un carnet de note din acela se reduce la jumatate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CFDrevenge):

Da, se reduce la jumatate cu carnetul de elev. Dar sa-l ai la tine la control. Pretul este doar dus. Scuze ca nu am mai intrat pe aici. Sper sa nu fie prea tirziu.

| CFDrevenge explică (pentru anonim_4396):

Imi poti lasa un id, de mess un numar de contact?happy terog frumos daca se poate!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CFDrevenge):

Poti sa-mi scrii pe privat. Am modificat conditia si accept mesaje de la toti membrii TPU.