| Andreea91111 a întrebat:

Cine ştiu dacă în Slatina, Olt există mall?

9 răspunsuri:
| papuciirupti a răspuns:

Da. strada mustar, nr23-69

| Andreea91111 explică (pentru papuciirupti):

Mie mi s-a spus că nu există așa ceva, ba chiar au început să râdă de mine când am întrebat și pe Facebook :\

| Andreea91111 explică (pentru papuciirupti):

Am căutat pe google maps şi nu găseşte această stradă

| papuciirupti a răspuns (pentru Andreea91111):

Ba deci nu cred ma, nu pot sa cred, trebuie sa fi credula sa crezi asta laughing laughing. eram beat in seara aia si da am pus la toate intrebarile raspunsuri cu 'mustar' (la unu sa dea pe barba, altul sa manance ca il doare burta laughing). sorry
sa iti fie invatatura de minte sa nu mai fii asa cxredula si sa asculti totul de pe net. lol laughing)
ai reusit sa ma inveselesti.
te pup Andreea, scuze happy

| Andreea91111 explică (pentru papuciirupti):

Nu văd ce e așa amuzant, normal că am căutat și am crezut din moment ce eu nu cunosc orașul

| papuciirupti a răspuns (pentru Andreea91111):

Hai ma de ce te-ai suparat pe mine?
nu eram in 'apele' mele laughing
sti cum e, nimeni nu rade la glumele facute pe seama lui... :*

| MariaDN2002 a răspuns:

Da, estistă in ambele

| RigbyBarosanul a răspuns:

Sigur ca da

| soluțiedeneuron a răspuns:

Da,este Winmarkt Oltul. Funda?