| wTzy a întrebat:

Salut,
Cine imi poate recomanda un hotel in Albena (Bulgaria) cu un pret accesibil?

Răspuns Câştigător
| Sasha30 a răspuns:

Hotel "Magnolia" are un pret accesibil si e all inclusive. Mancarea e buna, este si piscina, camerele sunt curate si am fost multumita de serviciile lor.

1 răspuns:
| oiegas20 a răspuns:

Aici le ai pe toate http://www.booking.com/......ts.ro.html dcid=4; bb_asr=2; checkin_monthday=3; checkin_year_month=2015-7; checkout_monthday=4; checkout_year_month=2015-7; city=900039414; class_interval=1; csflt=%7B%7D; dest_id=900039414; dest_type=city; dtdisc=0; hlrd=0; hyb_red=0; inac=0; nha_red=0; no_rooms=1; redirected_from_city=0; redirected_from_landmark=0; redirected_from_region=0; review_score_group=empty; sb_travel_purpose=leisure; si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi; ss=Albena; ss_all=0; ssb=empty; sshis=0; ssne=Albena; ssne_untouched=Albena&; order=price_for_two