| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati un hotel la mare, pret accesibil pentru cateva nopti, aproape de plaja daca se poate.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Grifid Arabella Hotel in Nisipurile de Aur. Pretul e decent avand in vedere ca e ultra all inclusive

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde la ce statiune mergi... confused

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Pe www.booking.com gasesti cele mai bune preturi la hoteluri, acolo am fost anul trecut si am fost foarte multumit, raport calitate pret, cazarea unde am fost era exact ca in poze, pretul a fost unul foarte bun.