Întrebare recomandată | TravianPrivat a întrebat:

Salut colegi. Intrebarea mea este in legatura cu o rezervare a unui bilet de avion. Desi zbor destul de des, de data asta am facut o greseala. Am observat ca in loc de Radeanu Razvan-Mihai am trecut pe rezervare un singur prenume ( Radeanu Razvan )... credeti ca va fi asta o problema la imbarcare? Compania este ryanair

2 răspunsuri:
| Issabelle6789 a răspuns:

Nu te costa nimic sa ii suni sa ii intrebi cel mai bine pe ei.Eu stiu ca asa cum esti trecut in buletin trebuie sa completezi atunci cand cumperi biletul.

| TravianPrivat explică (pentru Issabelle6789):

Am primit raspuns de la la ei. Nu este nici o problema! multumesc pentru raspuns