| Lefter_Ioan_1995 a întrebat:

Salut, credeți că mă puteți ajuta, am un prieten care vine din Grecia să viziteze România în martie, și am nevoie de un traseu de 7 zile, plecând din Iași, nu îmi dau seama exact cum ar trebui să fie și cam care ar fi cheltuielile (călătorim 3 persoane), o să calătoresc cu trenul deci transportul va fi gratuit, doresc sa plec din Iasi iar destinatia finală va fi București, dorește să viziteze și Transilvania. Aștept răspunsuri. Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| grubyyy a răspuns:

Baga gen bucovina sa vada manastirile puteti lua pietrele doamneai o zi la dorna la schi daca vreti dupa bagati transilvania cu tot ce are de oferit si o luati spre Bucuresti puteti trece si prin cluj si gata tata zic si eu nu stiu... si dunarea pe la vara...