| Marioforever22 a întrebat:

Salut, cum fac o rezervare pentru un prieten pe wizzair, din contul meu?, explicatim cum?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Selectezi datele privind ruta,data, nr de bagaje de cala, etc; iti va cere numele pasagerilor, acolo treci numele prietenului tau, plata o efectuezi online.
http://wizzair.com/ro-RO/useful_information/how_to_book

4 răspunsuri:
| Marioforever22 explică (pentru Mihaela1964):

Dar pot sa fac contul pe numele meu, adresa mea si biletul il pot lua pentru prietenul meu cu datele mele, desigur la informati pasager sa trec datele lui, de exemplu serie buletin, adresa, nume etc?

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Marioforever22):

Da,poti face asta, nu conteaza cine face rezervarea. Trebuie sa si achiti atunci.

| Marioforever22 explică (pentru Mihaela1964):

Iti multumesc pentru lamuriri.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Marioforever22):

Cu multa placere.happy